Výšivky

Od starověku užívaná technika barevné a reliéfní výzdoby hotových tkanin textilními nebo kovovými vlákny, často kombinovaná s malbou, barevné plochy i stínovaná kresba buď doplňují původní vzorování tkaniny s ohledem na materiál, povrch ap., nebo ji zcela překrývají.

Flocker.cz Brno Váš specialista na flockování, sitotisk, pískování a výšivky.

Výšivky na textil vyrobíme rychle za výhodné ceny. Vyšíváme na kvalitním průmyslovém vyšívasím stroji SWF.  Garantujeme tak  kvalitu a detailnost výšivky.

2014-07-21 12.21.27Vyšíváme zakázky od jednoho kusu nad 50ks neplatíte vyšívací program. Všechny vyšívací programy archivujeme,  při příštím objednání nášivky neplatíte za vyvzorování. Vyšívání na reklamní a pracovní oděvy Vyšíváme na trika, mikiny, pracovní oděvy, bundy, vesty, košile, osušky, ručníky, nášivky atd.

 

 

Způsoby potisku reklamních předmětů

Flockování

Pod technologií flock nebo flockování si lze představit elektrostatické nanášení textilní střiže na nejrůznější povrchy materiálů, které jsou pokryty lepidlem. Jednotlivá vlákna se v lepidle zakotví, a utvoří tak sametový povrch. Potiskujeme reklamní předměty i autodíly na zakázku od jednoho až po tisíce kusů, dle domluvy.

Sítotisk

Sítotisk je jedna z nejstarších a nejpoužívanějších technologií pro potisk textilu. Speciální barva je nanášena přes sítotiskovou šablonu nazývanou také síto, přímo do textilu. Technologií sítotisku jsme schopni Vám potisknout širokou škálu materiálů a povrchů. Tiskneme na rotační i ploché předměty. Váš motiv dokážeme natisknout na sklo, keramiku, plast, papír, dřevo, kov a jiné materiály.

Pískování

Pískování je technika, při které tryskáním korundového písku nebo jiného abraziva, upravujeme povrch předmětu. Touto technikou lze předměty očistit, zdrsnit, nebo jinak upravit (matování, signování). Potiskujeme širokou škálu reklamních předmětů. Nejčastěji se jedná o propisky, zapalovače, tašky papírové i LDPE, hrnky, sklenky, lahve, kalendáře, novoročenky. Potiskneme ale i jiné reklamní předměty dle přání zákazníka. Jsme schopni pro vás vytvořit komplety firemních reklamních předmětů například pro veletrhy a či jiné akce, kde je třeba prezentovat vaši firmu. Rádi potiskneme i vámi dodané reklamní předměty.

Výšivky

Od starověku užívaná technika barevné a reliéfní výzdoby hotových tkanin textilními nebo kovovými vlákny, často kombinovaná s malbou, barevné plochy i stínovaná kresba buď doplňují původní vzorování tkaniny s ohledem na materiál, povrch ap., nebo ji zcela překrývají.

Flocker.cz Brno - specialista na reklamní potisk

Proč si nás vybrat pro potisk ?

Používáme kvalitní flockové materiály a jiné tiskové chemie od renomovaných a prověřených dodavatelů reklamních tiskovin. Veškeré nabízené technologie realizujeme na vlastním zařízení v Brně. Specializujeme se na flockování, sítotisk a pískovaní do všech materiálů.

Aktivně komunikujeme se zákazníky !

Se zákazníky aktivně komunikujeme v průběhu zakázky na potisk reklamních předmětů a když se vyskytne problém okamžitě ho řešíme. Nabízíme i vzorky reklamních potisků.

Minimální náklady, pohodlné parkování...

Díky nízkým provozním nákladům umíme nabídnout exkluzivní ceny pro potisk a výhodné
platební podmínky za Vaši reklamu. Pohodlné parkování v hlídaném areálu firmy Brno-Jih.

Naši partneři a klienti

Facebook

Pinterest galerie