Sítotisk – Transferový tisk / Potisk reklamních předmětů

Sítotisk je jedna z nejpoužívanějších technologií pro potisk textilu. Po tisku je motiv fixován do podkladové látky v horkovzdušném tunelu při teplotě 150 – 175°C a takto provedená fixace barev zajišťuje jejich mechanickou odolnost a stálobarevnost při praní. Řešíme Vaše problémy s potiskem.

Flocker.cz Brno Váš specialista na flockování, sitotisk a pískování.

Sítotisk

Sítotisk je jedna z nejstarších a nejpoužívanějších technologií pro potisk textilu. Speciální barva je nanášena přes sítotiskovou šablonu (síto) přímo do textilu. Po tisku je motiv fixován do podkladové látky v horkovzdušném tunelu při teplotě 150–175°C a takto provedená fixace barev zajišťuje jejich mechanickou odolnost a stálobarevnost při praní. Používáme barvy plastizolové, vodní, ředidlové a leptací (discharge), které jsou zdravotně nezávadné, odolné proti mechanickému poškození i chemickému čištění.

Tiskneme pracovní oděvy, trička, polokošile, sportovní dresy,  deštníky, nejrůznější sportovní tašky,  aktovky,  ledvinky,  tisk samopepek, kvalitní reklamní potisk (sítotiskem) kalendářů logem firmy či dle požadavků a přání zákazníka, apod.

148664_119538188109925_3354734_n     EFEKT-DANCE-BRNO     2013-10-25 15.02.33     2013-10-25 11.40.28

Transferový tisk

Transferový tisk na textil využívá podobný výrobní postup jako u přímého sítotisku. Základní rozdíl ovšem spočívá v přenosu tištěného motivu na transferový papír, který se po zasušení barev vloží pod transferový lis. Vysoký tlak a teplota (cca 170°C) zajistí přenos motivu na podkladový materiál.

Tato metoda se vyznačuje přesným tiskem v detailech a širokou škálou potiskovaného materiálu, nebo jí lze využít nejenom na potisk triček, ale i na potisk softshellových bund, hotových výrobků např. ledvinek, batohů, tašek, deštníků, čepic, potisk pracovních oděvů atd.

Výhodou je možnost tisku do zásoby pro opakovanou zakázku.

Nažehlování na textil

Pro realizaci zakázek od jednoho kusu nabízíme adekvátní náhradu sítotisku nebo flockování, nažehlení folie profifexu nebo profiflocku vyřezané na plotru a zažehlené v transferovém lisu. Přečíslování dresů – odstranění stávajících čísel, log nebo jmenovek a nažehlení nových potisků.

 

Ceník potisku

Ceny potisků zpracováváme individuálně vždy na základě poptávky prostřednictvím emailu . Zákazníkovi následně odesíláme kalkulaci ceny s náhledem. Výroba začíná až po schválení kalkulace. Při objednávce na zakázku včetně dodávky potiskovaného předmětu požadujeme zálohu ve výši 80% – 100% z ceny zboží.

 

Grafické podklady pro sítotisk

Grafické podklady pro potisk ve formátu cdr, ai, pdf, písma převedená na křivky a obrysy převedeny na objekty nebo s připojenými typy použitých fontů. Pokud grafiku k potisku nemáte motivy Vám zpracujeme.

Způsoby potisku reklamních předmětů

Flockování

Pod technologií flock nebo flockování si lze představit elektrostatické nanášení textilní střiže na nejrůznější povrchy materiálů, které jsou pokryty lepidlem. Jednotlivá vlákna se v lepidle zakotví, a utvoří tak sametový povrch. Potiskujeme reklamní předměty i autodíly na zakázku od jednoho až po tisíce kusů, dle domluvy.

Sítotisk

Sítotisk je jedna z nejstarších a nejpoužívanějších technologií pro potisk textilu. Speciální barva je nanášena přes sítotiskovou šablonu nazývanou také síto, přímo do textilu. Technologií sítotisku jsme schopni Vám potisknout širokou škálu materiálů a povrchů. Tiskneme na rotační i ploché předměty. Váš motiv dokážeme natisknout na sklo, keramiku, plast, papír, dřevo, kov a jiné materiály.

Pískování

Pískování je technika, při které tryskáním korundového písku nebo jiného abraziva, upravujeme povrch předmětu. Touto technikou lze předměty očistit, zdrsnit, nebo jinak upravit (matování, signování). Potiskujeme širokou škálu reklamních předmětů. Nejčastěji se jedná o propisky, zapalovače, tašky papírové i LDPE, hrnky, sklenky, lahve, kalendáře, novoročenky. Potiskneme ale i jiné reklamní předměty dle přání zákazníka. Jsme schopni pro vás vytvořit komplety firemních reklamních předmětů například pro veletrhy a či jiné akce, kde je třeba prezentovat vaši firmu. Rádi potiskneme i vámi dodané reklamní předměty.

Výšivky

Pomocí strojní výšivky můžete umístit Vaše logo na textil nejtrvanlivějším způsobem.

Flocker.cz Brno - specialista na reklamní potisk

Proč si nás vybrat pro potisk ?

Používáme kvalitní flockové materiály a jiné tiskové chemie od renomovaných a prověřených dodavatelů reklamních tiskovin. Veškeré nabízené technologie realizujeme na vlastním zařízení v Brně. Specializujeme se na flockování, sítotisk a pískovaní do všech materiálů.

Aktivně komunikujeme se zákazníky !

Se zákazníky aktivně komunikujeme v průběhu zakázky na potisk reklamních předmětů a když se vyskytne problém okamžitě ho řešíme. Nabízíme i vzorky reklamních potisků.

Minimální náklady, pohodlné parkování...

Díky nízkým provozním nákladům umíme nabídnout exkluzivní ceny pro potisk a výhodné
platební podmínky za Vaši reklamu. Pohodlné parkování v hlídaném areálu firmy Brno-Jih.

Naši partneři a klienti

Facebook

Pinterest galerie