Pískování reklamních předmětů, Pískování na sklo, keramiku, kov…

Pískování je moderní metoda potisku reklamních předmětů. Pískovat lze sklo, keramiku, dřevo, kovy apod. Pískujeme sklenice k maturitě, k promoci, svatební číše, provádíme pískování hrnků, sportovních pohárů. Řešíme Vaše problémy s potiskem.

Flocker.cz Brno Váš specialista na flockování, sitotisk a pískování.

Pískovací šablona

Pískovací šablona

Pískování je technika, při které tryskáním korundového písku (nebo jiného abraziva), upravujeme povrch předmětu. Touto technikou lze předměty očistit, zdrsnit, nebo jinak upravit (matování, signování). Tuto techniku lze použít na sklo, pískování keramiky, kámen, kov, dřevo, akrylátové hmoty, pískování plexiskla a další materiály. Pískování je oproti gravírovacím a laserovým technologiím cenově dostupné a umožňuje zpracování nerovných předmětů. Při použití fotoprocesu výroby pískovací šablony je možné pískovat detaily o síle cca 0,4 mm.

Pískujeme sklenice k maturitě, promoci, svatební číše, provádíme pískování hrnků, sportovních pohárů, pietních váz, i jiných skleněných nádob k různým slavnostním i smutečním příležitostem, včetně vinných láhví, pivních půllitrů a jiného užitkového skla.

Dále popisujeme reklamní a dárkové předměty, zrcadla, skleněné výplně, pískování plexiskla, kovové štítky, provádíme celoplošné matovaní.

Pískujeme od 1 ks.

Ceny pískování na základě kalkulace info@flocker.cz

Pozitivní pískování – Požadovaný motiv (grafika, písmo), který chceme vypískovat zůstává nemaskovaný, maskuje se pouze nejbližší okolí pískovaného motivu.

Pískování do hloubky  – Předmět je opískován přes silnější UV šablonu což umožňuje pískovat více do hloubky, toto pískováni se využívá převážně u pískováni hrnků výsledný efekt je více reliefní.

154644_119539768109767_1610728_n154644_119539744776436_2926872_n

Negativní pískování – Předmět je opískován celý, pouze motiv, který nechceme pískovat (grafika, písmo) je zamasková a zůstává neopracován.

Tónování pískovaného skla – NANO Decoration umožňuje vytvářet nové efekty kombinací barev a matù. Pomocí NANO Decoration lze velmi jednoduše tónovat pískované povrchy do různých odstínů. Následně po vytvrzení zároveň barva slouží i jako ochrana opískované plochy. Pro realizaci Vašich návrhů lze volit jednu z osmi základních odstínů ze  speciálního vzorníku.

  154644_119539768109767_1610728_n       

  154438_119541944776216_4076647_n            OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nabízíme samozřejmě kompletní dodávku reklamních předmětů včetně potisku. Vyrobíme Vám i tištěnou a řezanou reklamu včetně následné aplikace. Tisk reklamních předmětů provádíme přímým tiskem technologií sítotisku, tamponovým tiskem. Pro dekoraci reklamních předmětů využíváme také pískování.

Možnosti potisku reklamních předmětů

Flockování

Pod technologií flock nebo flockování si lze představit elektrostatické nanášení textilní střiže na nejrůznější povrchy materiálů, které jsou pokryty lepidlem. Jednotlivá vlákna se v lepidle zakotví, a utvoří tak sametový povrch. Potiskujeme reklamní předměty i autodíly na zakázku od jednoho až po tisíce kusů, dle domluvy.

Sítotisk

Sítotisk je jedna z nejstarších a nejpoužívanějších technologií pro potisk textilu. Speciální barva je nanášena přes sítotiskovou šablonu nazývanou také síto, přímo do textilu. Technologií sítotisku jsme schopni Vám potisknout širokou škálu materiálů a povrchů. Tiskneme na rotační i ploché předměty. Váš motiv dokážeme natisknout na sklo, keramiku, plast, papír, dřevo, kov a jiné materiály.

Pískování

Pískování je technika, při které tryskáním korundového písku nebo jiného abraziva, upravujeme povrch předmětu. Touto technikou lze předměty očistit, zdrsnit, nebo jinak upravit (matování, signování). Potiskujeme širokou škálu reklamních předmětů. Nejčastěji se jedná o propisky, zapalovače, tašky papírové i LDPE, hrnky, sklenky, lahve, kalendáře, novoročenky. Potiskneme ale i jiné reklamní předměty dle přání zákazníka. Jsme schopni pro vás vytvořit komplety firemních reklamních předmětů například pro veletrhy a či jiné akce, kde je třeba prezentovat vaši firmu. Rádi potiskneme i vámi dodané reklamní předměty.

Výšivky

Pomocí strojní výšivky můžete umístit Vaše logo na textil nejtrvanlivějším způsobem.

Flocker.cz Váš specialista na reklamní potisk

Proč si nás vybrat pro potisk ?

Používáme kvalitní flockové materiály a jiné tiskové chemie od renomovaných a prověřených dodavatelů reklamních tiskovin. Veškeré nabízené technologie realizujeme na vlastním zařízení v Brně. Specializujeme se na flockování, sítotisk a pískovaní do všech materiálů.

Aktivně komunikujeme se zákazníky !

Se zákazníky aktivně komunikujeme v průběhu zakázky na potisk reklamních předmětů a když se vyskytne problém okamžitě ho řešíme. Nabízíme i vzorky reklamních potisků.

Minimální náklady, pohodlné parkování...

Díky nízkým provozním nákladům umíme nabídnout exkluzivní ceny pro potisk a výhodné
platební podmínky za Vaši reklamu. Pohodlné parkování v hlídaném areálu firmy Brno-Jih.

Naši partneři a klienti

Facebook

Pinterest galerie